walden-pond

comtobeسفارش و خرید کمپوست ساز(کد 0051)

اگر دستتان به دهانتان می رسد و از طرفی حوصله اینکه هر روز زباله های تر خود را تا مخزن زباله ببرید ندارید پیشنهاد خوبی برایتان داریم.دستگاه کمپوست ساز خانگی از این نظر که علاوه بر مورد یاد شده می تواند کود کمپوست* تولید کرده و مانع از دور ریخته شدن سرمایه های ملی شود بخوبی نظر دوستداران محیط زیست را جلب کرده و می تواند کاملا مورد استفاده شما نیز قرار گیرد.این دستگاه در ظرفیت های خانگی و صنعتی و با توانایی میزان دریافت 6 کیلوگرم  تا 100 کیلوگرم در روز زباله تر تولید شده و بنا براین علاوه بر امکان استفاده توسط خانوارها,امکان به کار گیری توسط مجتمع های بزرگ و شهرک های مسکونی را دارد.از این گذشته در واحدهای آپارتمانی امکان اینکه با مشارکت دو واحد و یا بیشتر هزینه دستگاه بین استفاده کنندگان سر شکن شود وجود دارد


کوچکترین دستگاه کمپوست ساز خانگی یکصد و بیست میلیون ریال( قیمت جدید بگیرید!) قیمت دارد و به طور طبیعی قیمت دستگاهها با افزایش ظرفیت آن ها بیشتر می شود.

COMPOSTMAKER

یادآور می شود که دستگاه تهیه کمپوست تنها مورد استفاده کودسازی نداشته و به درد تمام کسانی که می خواهند زباله ها را به بیرون از منزل حمل نکرده و در داخل خانه از شر آن ها رها شوند هم می خورد.

نکته مهم: قطعا پرداخت مبلغ 120 میلیون ریال برای خرید کمپوست ساز خانگی مبلغ زیادی است، اما این موضوع را به خاطر بسپارید که شما مبلغ را فقط برای امحا زباله تر خرج نمی کنید. شما می توانید از کود به دست آمده برای باغ و باغچه خود استفاده کنید. اگر امکانات و توانایی فروش کود از طریق دوست و آشنا و یا شبکه های اجتماعی مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام را دارید باید پس از احتساب درآمد حاصل از فروش کود در ماه یا سال به جواب سوال "خرید کمپوست ساز صرفه دارد یا ندارد؟ برسید."

نکته: دستگاه کمپوست ساز ساخت ایران بوده و برای علاقمندان به تولید داخلی، دوستداران محیط زیست و آن هایی که می خواهند در داخل خانه نسبت به امحا زباله های تر اقدام نموده و از زحمت تا سر کوچه رفتن و زباله را داخل مخزن گذاشتن برهند، گزینه خوبی محسوب می شود.

اطلاعات تکمیلی: در صورتی که از عهده تامین هزینه بالای کمپوست ساز بر نمی آیید یا به هر دلیلی خرید آن را به صرفه نمی بینید می توانید به ما سفارش ساخت سطل کمپوست ساز خانگی پلاستیکی( 50 یا 100 لیتری) را بدهید. ویژگی ها و محدودیت های این کمپوست سازها به قرار زیر است:

الف- چنانکه بیان شد جنس این نوع کمپوست ساز ها پلاستیک می باشد.

ب- مدت زمان عمل آوری کمپوست طولانیتر بوده و حدود 4 تا 6 هفته  طول می کشد تا کمپوست قابلیت استفاده را پیدا کند.

ج- قیمت این نوع کمپوست سازها به مراتب کمتر بوده و قابل قیاس با کمپوست ساز مورد اشاره نیست.

رویه سفارش کمپوست سازهای پلاستیکی ارزان قیمت به قرار زیر است:

الف- متقاضی توسط پیامک، واتس آپ و یا تماس تلفنی قیمت جدید این نوع کمپوست سازها را استعلام می کند.

ب- در مدت 3 روز و با توجه به هزینه های ساخت مخزن، تهیه فیتینگ ها و ضمائم، اتصال ضمائم به مخزن، تهیه استارتر، تهیه دستورالعمل استفاده از کمپوست ساز و تهیه شیر زهکش، قیمت و زمان آماده شدن سفارش به اطلاع متقاضی می رسد.

ج- در صورت تمایل متقاضی به خرید، 100 درصد مبلغ قبل از شروع ساخت دریافت می گردد.

کمپوست ساز ارزان قیمت پاسیویی

اگر کمپوست ساز ارزانتر از این هم می خواهید، لطفا اینجا را کلیک کرده و "مینی کمپوست ساز طرح بوکاشی" ما را ببینید.