walden-pondآیا واحدهای کنترل برقی مگس واقعا کار می کنند؟
چیزهایی هستند که "داغان کننده حشره" یا "حشره کش برقی" شناخته می شوند.این وسایل با جذب حشرات پروازی و دیگر حشرات به واحد ، که توسط نور قوی فرابنفش صورت می گیرد، کار می کنند.در اینجا حشرات با شبکه برق 2000 ولتی یا صفحه چسبی برخورد می کنند و لذا آن ها اضافات فوق العاده ای هستند که می توانند در برنامه مدیریت جامعه آفات جای خوبی برای خود دست و پا کنند.

Suspended Unit 300x168
پس پاسخ سوال مثبت است.واحدهای کنترل برقی مگس واقعا کار می کنند.
چرا واحدهای کنترل برقی مگس کار می کنند؟
ابتدا باید بر این نکته تاکید کرد که تمام حشرات به سوی نور فرابنفش جلب نمی شوند، زیرا همه آن ها "نورگرای مثبت" نیستند.برای مثال،سوسک ها، "نورگرای منفی" هستند و لذا در هنگامی که نور به آن ها تابانیده می شود فرار کرده و پراکنده می شوند.خوشبختانه حشرات زیادی از قبیل مگس ها، زنبوها و بیدها "نورگرای مثبت" می باشند.این حشرات از نورهای طبیعی از قبیل ماه و خورشید جهت تعیین مسیر و جهت یابی استفاده می کنند.برای مثال، با نگهداری یک زاویه نسبت به اشعه های ماه یا خورشید، آن ها می توانند یک خط سیر و مسیر پروازی مستقیم داشته باشند.
چنین جذب نوری می تواند اثر واحدهای کنترل برقی مگس را تشریح نماید.لذا طراحی اساسی آن ها بر پایه "نورگرایی مثبت" قرار داشته و واحدها به ویژه مگس ها را جذب خود می سازند.
به گونه ای آشکار، واحدهای کنترل برقی مگس ابزارهای موثر و کارآمد کنترل آفات هستند که در محدوده گسترده ای از فضاهای مراکز تجاری کار می کنند.با این حال باید در نظر داشت که انتخاب واحد صحیح برای محل کار شما می تواند زمان بر باشد.
در صورت تمایل به اخذ کمک در انتخاب، کارگذاری یا پایش واحدهای برقی کنترل مگس می توانید با ما در تماس باشید(لطفا قبل از تماس از قوانین مشاوره تلفنی مندرج در بالای صفحه اطلاع حاصل نمایید)
اگر مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای اندک در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.