5comver0007

 09122039437       09224055895         02188331528

جوجه یکروزه نداریم، اما تخفیف یکروزه چرا!؟ از تخفیف ماه بهمن ما دیدن فرمایید!

bandarآب سفید می تواند توسط هوای گیر کرده اضافی در لوله های آب یا منبع اصلی ایجاد شود. این امر منجر به ایجاد فشار و تشکیل حباب های هوا در آب شما در هنگام باز شدن شیر می گردد. هوای حل شده در آب گیر می کند، اما وقتی شما شیر را باز می کنید، فشار رها شده و حباب های هوا تشکیل می گردد، که آب شما را دارای ظاهر سفید می نماید. این موضوع هوادهی نام دارد و باعث نمی شود که آب آشامیدنی شما غیر سالم گردد. آب با ظاهر سفید پس از مدتی کوتاه دارای رنگ طبیعی می شود. آب سفید نشانه ای از آب دارای میزان کلر بالا نیز هست، که اغلب در طی کارهای تعمیری برای ضد عفونی آب مورد استفاده قرار می گیرد.


چه باعث می شود که آب من سفید به نظر برسد؟
منبع آب شما ممکن است توسط ناخالصی های تجمع یافته در طول مسیر تغذیه سکونتگاه شما آلوده شود. این ناخالصی ها می توانند از جاهای زیادی مشتمل بر مخازن اطراف یا لوله ها بیایند و به منبع آب شما برسند. این ها عموما بی ضررند ولی منظره خوبی ندارند.
شما می توانید بین حباب های هوا و آلودگی تمایز قایل شوید. این کار را با پر کردن لیوان آب برای چند دقیقه و اجازه دادن به ته نشینی آب انجام دهید.اگر حباب های هوا باعث رنگ سفید باشند، به سرعت بالا می آیند. اگر آب، سفید باقی بماند دلالت بر این دارد که آب توسط ناخالصی هایی از قبیل سنگ، صخره، ماسه و کثیفی آلوده شده است.
آب سفید توسط موارد زیر نیز قابل تولید شدن است:
مشکلات لوله کشی واحد مسکونی
تعمیرات سیستم منبع اصلی
تغییرات فشار در سیستم منبع اصلی
هیترهای آب داغ- وقتی که آب گرم می شود، هوای گیر کرده می تواند آرامتر رها شود و ایجاد رنگ سفیدتری نماید.
آیا آب سفید برای آشامیدن ایمن است؟
آب ابری، سفید یا شیری برای آشامیدن ایمن بوده و مضر به حال تندرستی نیست.

withewater1
چه باید بکنید؟
ابتدا با همسایه ها چک کرده و از اینکه مشکل فقط مربوط به مایملک شماست مطمئن گردید. اگر همسایه های شما هم تجربه آب سفید رنگ شیر را دارند، احتمالا مشکل مربوط به شیر و سیستم لوله کشی خانگی آب شما نیست. به اداره آب و فاضلاب زنگ بزنید، زیرا مشکل ممکن است مربوط به منبع اصلی باشد.
اگر آب شیر همسایه شما زلال است، از یک حرفه ای برای کمک، یاری بگیرید. برای تست، یک لیوان را از آب پر کرده و اجازه دهید که برای چند دقیقه ته نشین شود. اگر آب سفید، روشن نمی شود، با لوله کشی دارای مجوز تماس حاصل نمایید یا از اداره آب و فاضلاب بخواهید که افرادی را به شما معرفی نمایند.
اگر لوله کش مجرب و دارای مجوز و یا افراد معرفی شده توسط اداره آب و فاضلاب وجود ناخالصی را تایید کنند، فیلتر ته نشینی می تواند کمک حالتان شده و مشکل را برطرف نمایند.
اگر آب داغ، سفید است، حتما با اداره آب و فاضلاب تماس بگیرید.
تا زمانی که آب زلال شده و به ممانعت از "از دست رفتن آب بدن" کمک نماید، یک ظرف آب را هر 24 ساعت پر کرده و برای نگهداری تازگی در یخچال ذخیره سازی نمایید.
کدام محصول می تواند کمک کننده باشد؟

withewater2.gif
"فایروال دو wl" آب فوق العاده خالص تولید کرده و بهره برداری راحتی دارد، طراحی شیک داشته و برای محیط های کاری کوچک تا متوسط مناسب می باشد.
سیما
فناوری "فایروال" آب را در صد در صد زمان ها تا میزان 99.9999 درصد خالص می سازد.
ظرفیت ایده آل برای 15 تا 30 مصرف کننده دارد.
اختیارات آب سرد و داغ
چنانچه مایل هستید فعالیت خود را در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.