5comver0007

bukpascomکم حجم ساز آسان بطری های ساخته شده از "پت"( کاب)
بالاخره و پس از مدت ها تحقیق و بررسی موفق شدیم نخستین دستگاه کم حجم ساز آسان بطری های ساخته شده از "پت" را بدون کمک گیری از متخصصین و فناوری های خارجی و تنها با استفاده از مواد موجود در داخل کشور و بهره گیری از متخصصین و صنعتگران ایرانی تولید نماییم.
"پت" نوعی ماده است که برای ساخته شدن بطری های نوشابه، دوغ و آب معدنی مورد استفاده قرار می گیرد.


طرز عمل دستگاه:
پس از نصب ساده و آسان دستگاه به دیوار، بطری های دوغ، نوشابه، آب معدنی یا ظروف مقوایی آب میوه در داخل دستگاه قرار گرفته و با حرکت دستگیره دستگاه، از بالا به پایین، کار پرس و فشردگی انجام می گیرد.
موارد استفاده: کوچک سازی و فشرده سازی بطری های کوچک و بزرگ، از 500 سی سی تا 1.5 لیتر، نوشابه، دوغ و آب معدنی و قوطی های مقوایی آب میوه
مکان های استفاده: رستوران ها، هتل ها، آپارتمان ها، منازل ویلایی، محل های کار و کلا تمامی جاهایی که در آن ها مصرف دوغ، نوشابه، آب معدنی واقع در ظروف پلاستیکی صورت می گیرد( قطعا هر جا مصرف بیشتر باشد کاربرد دستگاه نیز بیشتر خواهد بود)
قیمت مصرف کننده: نوزده میلیون ریال
میزان کم حجم سازی: بین 50 الی 70 درصد( بعضی واحدهای تولیدی خارج کشور کم حجم سازی را تا 80 درصد انجام می دهند)
نکته:
در حال حاضر قیمت دستگاه نوزده میلیون ریال است؛ قیمتی که باعث می شود خرید دستگاه برای خانوارهای متوسط ایرانی چندان مقرون به صرفه نباشد. زیادی نسبی قیمت دستگاه به خاطر این است که در حال حاضر دستگاه را بصورت انبوه تولید نکرده و آن را وفق سفارش هر مشتری تولید می نماییم.
لذا، خرید دستگاه تنها برای آن هایی که مایلند یک دستگاه جدید و دوستدار محیط زیست که در اغلب قریب به اتفاق منازل، محل کارها و ... ایرانی وجود داخلی ندارد داشته باشند توجیه اقتصادی دارد.
از سوی دیگر، رستوران ها و دیگر محل کارهایی که می خواهند دوستدار محیط زیست بودن خود را عملا به رخ مشتریان خود کشیده و از وجود دستگاه به عنوان عاملی برای جلب مشتری استفاده نمایند " کاب" را مفید و مثمر ثمر خواهند یافت.
ادارات وابسته به شهرداری و سازمان محیط زیست که از بودجه دولتی، در بخش آموزش، بهره مند بوده و مایل هستند عملا اقدام به آموزش کم حجم سازی پسماندهای خشک، که مقوله بسیار مهمی در مدیریت پسماند است، به مراجعین خود نمایند نیز استفاده از دستگاه را کاملا مفید خواهند یافت.
یادآوری: چرخه بازیافت زباله سه مقوله استفاده مجدد) reuse)، بازیافت(recycle) و کاهش( reduce) را شامل می شود که متاسفانه در ایران در زمینه کاهش کارهای بسیار کمی انجام گرفته است. استفاده گسترده از دستگاه نه تنها افراد و سازمان ها و نهادهای مختلف را متوجه اهمیت کاهش خواهد کرد، بلکه موجب خواهد گردید که توجه سازمان ها، محل کارها، رستوران ها، خانوارها و ... بیش از گذشته متوجه اهمیت موضوع بازیافت پسماندهای خشک شده و به گونه مستقیم و غیر مستقیم بر حفاظت از محیط زیست تاثیری انکار ناپذیر داشته باشد.

kab1

kab2

 kab3

kab4

kab5

توجه: در صورتی که مایل هستید محصول تولیدی ما را "اصل" خریداری نمایید، لطفا به لوگوی ما توجه نمایید:

cab

به روز رسانی: نظر به اینکه با تغییرات اعمال شده در مواد مورد استفاده، قیمت دستگاه کاهش چشمگیری یافته و علاوه بر آن دستگاه شکیل تر نیز شده است، متقاضیان خرید می توانند با ارسال کلمه "کاب" در واتس آپ، فیلم طریقه کار دستگاه، که در آن شکل و شمایل جدید دستگاه نیز کاملا قابل رویت است، را دریافت نمایند.

در ضمن، برای دریافت مقاله به روز رسانی شده می توانید اینجا را کلیک کنید.