5comver0007

                                       09122039437

bukpascomver120موش!؟ خودتان بگیرید!(کد 0214)

راهنمایی ضروری: اغلب قریب به اتفاق مطالب این سایت ترجمه خود ما هستند. با توجه به اینکه برخی از این مطالب برای خواننده ایرانی ابهام و سرگشتگی ایجاد می کند، گاه مجبور به ارائه توضیحات اضافی هستیم. از آنجا که برای همه خوانندگان واجب و ضروری است که مطالب ترجمه را از توضیحات اضافی تشخیص دهند، تمام توضیحات اضافی را بصورت نوشته های کج دارای خط زیرین آورده ایم.


ما اصلا به شما توصیه نمی کنیم که سمپاشی خانه، محل کار، کارگاه یا کارخانه و بیمارستان را خودتان انجام دهید.
این عدم توصیه به خاطر این است که جدا از ملاحظات ایمنی و حفاظتی، که کوتاهی در انجام آن ها می تواند سلامت شما یا خانواده محترم را به خطر اندازد، تهیه و خرید یک دستگاه سمپاشی حرفه ای، که 8 تا 10 لیتر حجم دارد، کاری اقتصادی به نظر نمی رسد.
با این حال، گرفتن موش سخت نیست و برای گرفتن این موجود موذی، لازم نیست هزینه اضافی و بیخود صورت گیرد.
اگر چنین است، چرا بیشتر افراد ترجیح می دهند از خدمات شرکت های سمپاشی و طعمه گذاری استفاده کنند و کمتر، ایشان، ترجیح می دهند خودشان دست به کار گرفتن موش شوند.
دلایل این امر زیاد است و همه آن هایی که سراغ شرکت های سمپاشی و طعمه گذاری می روند به یک دلیل واحد این امر را صورت نمی دهند.
علیرغم این موضوع شنیدن مطالبی از قبیل "یک دانه هم توی تله نیفتاد" و "طعمه را خورد و رفت!" باعث می شود که خیلی ها با فکر کردن به فوت کوزه گری، که شرکت های سمپاشی و طعمه گذاری در اختیار آدم های عادی نمی گذارند، "من اینکاره نیستم" بگویند.
ما می توانیم با دشت حق الزحمه ای مناسب، مشاوره تلفنی را بخوانید، شما را از این فوت کوزه گری مطلع کرده و شما را قادر سازیم کار موش گیری را خودتان به انجام برسانید.
بر خلاف تصور، گاه شما این کار را بهتر از شرکت های سمپاشی و طعمه گذاری انجام می دهید، زیرا برای یک شرکت سمپاشی و طعمه گذاری مهم این است که حق الزحمه اش را بگیرد؛ اما برای شما گرفتن موش در درجه اول اهمیت قرار دارد.
جدا از بحث خواستن و تمایل باید به مقوله توانایی هم توجه ویژه نمود. متاسفانه باید قبول کرد که بسیاری از شرکت های سمپاشی و طعمه گذاری واقعا اینکاره نیستند و حتی از جوابگویی به سوالات ساده ای از قبیل "تعداد تله ها چقدر باید باشد؟" و "تله ها باید کجاها واقع شوند؟" عاجز و ناتوان هستند.
نکته آخر این است که جدا از حق الزحمه قابل ملاحظه شرکت های سمپاشی و طعمه گذاری، تله هایی که آن ها برای کار خود خریداری می کنند قیمت خوبی دارد.
شما با انجام کار توسط خود، ممکن است این هزینه را پرداخت نکنید!( در عالم اقتصاد پرداخت یک هزینه و پس گرفتن آن مشابه عدم پرداخت هزینه به حساب می آید)
این امر به این صورت انجام می شود که شما پس از اتمام کار، تله ها را جایی، مثلا انبار، ذخیره سازی می نمایید.
تنها کاری که باید بکنید این است که به ما اطلاع دهید ... تعداد تله دارید و اگر کسی بخواهد می تواند آن ها را از شما خریداری نماید.
دفعه بعد که ما با مشتری دیگری مواجه می شویم، او را مطلع می سازیم که می تواند تله ها را به قیمت کمتر از شما خریداری نماید. در این صورت علاوه بر ما، که سود خود را خواهیم برد، شما و خریدار بعدی هم منتفع می شوند( شما تله ها را فروخته و بخشی از پول خود را دوباره به دست می آورید و مشتری هم تله را با قیمت کمتری خریداری می کند)
اجباری نیست!، اما خوشحال خواهیم شد که شما را هم در این معامله "سه سر برد" حاضر و آماده ببینیم!

توضیحات اضافی: یکی از دلایلی که حق الزحمه شرکت های سمپاشی و طعمه گذاری بالا است، این است که آن ها جز هزینه کارگر، باید هزینه های شرکت داری؛ از قبیل اجاره یا خرید ملک، برق، آب، گاز، تلفن، مدیریت، مالیات، سود و ... را هم در محاسبات خود بگنجانند تا دچار ضرر و زیان نشوند. از سوی دیگر باید به این نکته هم اشاره نمود که کاری که توسط خود شخص انجام گیرد نسبت به فعالیتی که توسط یک نفر دیگر صورت گیرد بسیار لذت بخش تر است؛ حتی اگر این کار یک موش گیری ساده باشد!

لذا، حتی اگر جایی زندگی می کنید که در نزدیکی شما شرکت سمپاشی و طعمه گذاری نیست و یا در تهیه و خرید وسایل طعمه گذاری مشکل دارید می توانید از ما کمک بخواهید. ما کار را مرحله به مرحله به شما آموزش داده و کاری می کنیم که مشکلتان، با صرف هزینه ای معقول، حل شود.

گرفتن_موش#