5comver0007

bukpascomفروش راسوی سنگی؛ 9 نکته برای خلاصی از شر راسو( کد 0608)

محتویات متن:

حیوانات حقه بازی که هنوز هم می توانند آسیب های جدی وارد کنند: راسوها

دوست دختری که به تازگی یک میز موزاییکی عالی به او داده ام، به شدت شکایت کرده است که یک راسو به اتاق زیر شیروانی آنها نقل مکان کرده است. از آنجا که من تاکنون تجاربی در این زمینه داشته ام، شاید بتوانم به او کمکی نمایم. البته، من این تجربیات را با شما هم در میان می نهم:

1- راسوی سنگی( مارتس فوئینا) یک حیوان شکارچی است که اغلب در نزدیک انسان زندگی می کند. او معمولاً در طول روز می‌خوابد و ترجیح می‌دهد در اتاق زیر شیروانی خستگی در کند، جایی که می‌تواند سر و صدای جهنمی را در شب ترتیب دهد. در آنجا او بیرون می رود و بر می گردد؛ با وقفه هایی در بین، پس، شما نباید از بیرون کردن یک راسو آنقدرها هم خوشحال باشید.
2- درمان‌های خانگی متعددی تبلیغ می‌شود؛ از موی سگ و گربه گرفته تا سنگ توالت و گلوله‌ی نفتالین و در نهایت عطرهای بدبو.
Many of the Ekestüfte should find the marten but very delicious, as a last resort funds are promoted to ammonia and Bärenkot, bears are the natural enemies of the marten.
( با ترجمه مطلب بالا، به رایگان حامی ما شوید)
3- در آزمون های علمی، دانشگاه جاستوس لیبیگ در گیبن یک دستگاه اولتراسونیک به کار گرفت و یک راسو در تمام مدت روز مستقیما زیر ماشین قرار داد. bراسوb در این مدت خوابیده بود. اگرچه ممکن است راسو سنگینی گوش داشته و یا این موضوع که وسایل اولتراسونیک سطوح فشار صوتی خیلی مختلفی دارند نادیده گرفته شده باشد. حداقل صدا باید 120 دسی بل باشد و وقتی آن در اتاق زیر شیروانی استفاده می شود، دست کم شما نباید بترسید که کودک شما در اثر استماع امواج ماورای صوت دچار آسیب شنوایی گردد. به خاطر اینکه می تواند اتفاق بیفتد که وسایل ماورای صوت غیر قابل تصور فرکانس هایی را در محدوده شنوایی انسان منتشر می کنند که در محدوده بالاتر بچه ها در " تا 21000 هرتز" قرار می گیرد. وسیله با فشار صوتی 135 دسی بل کار می کند که مرتبط است با صدای تقریبی "آغاز یک جمبوجت"( آستانه درد انسان 130 دسی بل است) در محدوده فرکانسی 25000 تا 65000 هرتز ارسال می کند که بسیار بالاتر از محدوده درک جوانان است. محدوده شنوایی جوندگان دقیقا اینجاست، آن ها محدوده بین 20000 تا 60000 هرتز و حتی بیشتر را می شنوند.
4- راه علاج قابل تصور بعدی تله های زنده با غذاهای لذیذ زیبا هستند. توصیه می شود تخم مرغ تازه، خوراک غلات، نوتلا استفاده شود. طعمه مخصوص راسو نیز موجود می باشد. اگر راسوی شما از همه این چیزها بیزار است، توصیه می شود که طعمه ها را خیلی سریع با فندک بسوزانید، در این صورت بوی انسان از بین می رود و رغبت راسو خراب می گردد. اما همه نمی توانند تله بگذارند.زیر را ببینید.
5- راسوی سنگی، همچنین، هیچ صدا و نوری را دوست ندارد. برخی از مسافرخانه داران قبلاً با یک آشکارساز حرکتی که نور و رادیو را به کار می اندازد موفق بوده اند. قبل از کارگذاری چنین سیستم هایی، هر صدای بینابینی می تواند راسوهای خانه ویژه تازه آماده شده را تا حد ضربه زدن به سقف ناراحت نماید.
Before the installation of such systems, any noise in between can make the marten a particularly freshly-procured home uncomfortable, to the point of knocking on the ceiling.
( متن بالا را ترجمه کرده و رایگان حامی ما شوید)
6- آخرین راه حل مطمئن، تجربه طاعون های متعدد راسوی خانگی است، زیرا تمام روزنه هایی را که راسوها از طریق آنها وارد خانه می شوند، می بندید. این می تواند زمانبر باشد؛ شما متوجه خواهید شد که برای گرفتن آخرین سوراخ شاید تا 2 سال زمان لازم باشد. راسوها می توانند از سوراخ هایی با قطر 5 سانتیمتر گذر کنند. افرادی هستند که تمام سقف را پوشانده اند و آن را با تخته های چوبی میخکوب کرده اند تا اینکه راسوها فاصله ایمن خود با آن ها را حفظ کردند. مثلا راسوها می توانند از سفال های سقف بالا بروند.....
7- همچنین می توان تصور کرد که نوعی حصار برقی در اطراف اتاق زیر شیروانی قرار داده شود که با آمپر کم کار می کند. روش شوک الکتریکی قطعاً یکی از معدود وسایلی است که به مقابله با راسوهای زیر هود کمک می کند. شوک الکتریکی به راسو صدمه نمی زند، بلکه فقط جریان برق را توزیع می کند و لذا آمپر مناسب برای "مرتع اطراف انبار" انتخاب می شود.
8- هرچند، در اکثر اقدامات دفاعی باید به فصل محدودیت حیوانات بامزه توجه کنید؛ حتی یک "تنظیم مجدد" (حتی با تله زنده) یک جرم کیفری است" تنظیم و میزان کردن" فقط ممکن است نگهدارنده مجوز شکار، در دوره زمانی آزاد از 16 اکتبر تا 28 فوریه باشد. . اتفاقاً محافظت از حیوانات نیز بستن روزنه ها است. اگر راسو هنوز در خانه باشد، در اتاق زیر شیروانی گرسنگی می کشد (و بوی خوبی نمی دهد). بنابراین ابتدا بیرون برانید، سپس ببندید.
9- کمک های حرفه ای به همه غیر شکارچیان توسط اجاره دهنده ها، کنترل کننده های آفات و درست کننده های سقف متخصص در بستن و مسدود کردن راسو ارائه می شود. متاسفانه، متأسفانه این کمک معمولاً با هزینه های غیر قابل چشم پوشی همراه است.

ما خوش شانس بودیم؛ یک راسو تازه در اتاق زیر شیروانی قدم گذاشته بود. با مقدار زیادی سر و صدا و صرف انرژی نورانی، ما توانستیم از شر راسویی که واقعا اوضاع را برای ما ناراحت کننده ساخته بود خلاص شویم.