walden-pond

comtobeچطور سوسک ها را بکشیم؟( کد 0460)
دیروز من مقداری کوکی کشنده درست کردم. نه، بی شوخی.... آن ها واقعا کشنده بودند( ساخته شده از سم) من از آشپزی لذت نمی برم؛ اما قصد دروغگویی هم ندارم. ساخت این بسته ویژه موجب لذت بردن من گردید.


I'm so sinister, I know
( عبارت بالا را ترجمه کرده و حامی ما شوید)
دیروز گفتم که ما تعدادی بچه سوسک را در بیرون قایق پیدا کردیم. گیریم که تعداد کمی بودند، اما حتی یک سوسک به شما می گوید که تعداد زیادی سوسک وجود دارد که شما آن ها را نمی بینید. اسکات و من بلافاصله شروع به جستجو کردیم تا همه چیزهای سوسکی داخل قایق را پیدا کنیم. از آنجا که هر کسی تجربه ای متفاوت از چیزهایی که کار می کنند و کار نمی کنند دارد، من و اسکات مصمم شدیم با مهاجمین کامل مبارزه کنیم و برای اینکار هر چیزی را امتحان نماییم.
یکی از ایده های جالب و مفرح تر که پیدا کردیم استفاده از "کوکی سوسک" بود. همانطور که اغلب شما می دانید من یک رهبر نیستم، اما حتی من هم فکر کردم: "هی! من هم می توانم انجامش دهم" در حالی که ایسلا چرت می زد مصمم شدم کار را به دو دلیل راه بیندازم: الف- ماده اصلی اسید بوریک بود. ب- من نمی خواستم نخستین تجربه پخت و پز مادر/ دختری به سم هم ربط پیدا کند. تنبل! منو صدا کن!
راههای فوق العاده ای وجود دارند که نیاز به پختن ندارند و شما می توانید آن ها را فقط با استفاده از 3 ماده ساده مورد استفاده قرار دهید. اگر هم موضوع به درست کردن سم مربوط نباشد، این علاج های کوچک قادر هستند یک "طوفان مجازی" ایجاد کنند.
3 قاشق غذاخوری اسید بوریک
2 قاشق غذاخوری شکر پودری
1.5 قاشق غذاخوری شیر غلیظ شیرین
( این اندازه ها تخمینی هستند و دقیق نیستند. فقط مطمئن باشید که مقدار زیادی گروه اسیدی مصرف کرده اید.)
اینجا گفته شده که چطور این کشنده های کوچولو آماده سازی می شوند:
1- تمام محتویات بالا را مخلوط کنید تا به قوامی همانند کره بادام زمینی برسید.
2- آن ها را روی کاغذ پوستی ریخته و اجازه دهید که به مدت 3 تا 5 ساعت خشک شوند.
3- آن ها را در جاهای استراتژیک اطراف قایق/ خانه بریزید. آن ها را از دسترسی بچه ها و حیوانات خانگی دور نگه دارید.
من باید شما را آگاه کنم: معجون به خوشمزگی کاپ کیک خامه ای( که من دوستش دارم) به نظر می رسد. پس، لطفا از لیس زدن باقیمانده ته قاشق خودداری نمایید. همچنین، بعد از اطمینان از اینکه پودرهای اسیدی جدا شده از بقیه داخل غذا نشده اند، کل سطوح را خوب تمیز نمایید.
"کوکی سوسک" کار خواهد کرد؟ سخت است بگوییم؛ زیرا ما حدود 12 نوع متل سوسک در اطراف قایق، از دو نوع سوسک مختلف، پیدا کردیم و به یکباره قایق را با دو مه پاش، مه پاشی نمودیم. اگر هم ترکیب هر سه تا مهم نباشند، ما توجه ویژه ای به یکی از آن ها کرده ایم که منجر به مرگ این مخلوقات کوچک منزجر کننده می گردد. ما همچنین قصد داریم سم را در آنجا برای اکنون نگه داریم و در ظرف دو هفته دوباره مه پاشی کنیم تا هر تخمی که در 20 تا 30 روز آینده سر باز می کند را از بین ببریم.
جنگ قایق ما در جریان بوده است. خیلی چیزها را نمی توان با اطمینان گفت؛ اما چیزی که از ان اطمینان کامل دارم این است که شب گذشته اصلا شب خوبی برای سوسک های قایق ما نبود.
من همچنین می خواهم از خیلی از شما تشکر کنم که برایم در فیس بوک نوشتید و از طریق ای میل در باره پست دیروز من جواب گذاشتید. شما عالی هستید و پاسخ های شما مرا تحت فشار، از یک طریق مثبت، قرار داد. ما واقعا ممنون بصیرت و ایده های شما هستیم و تعداد کمی از شماها ممکن است ما را تحت عنوان "بابا بزرگ و مامان بزرگ" ذخیره کرده باشید؛ بهتر از یک لگد روی صورت!