walden-pond

comtobeبیشترین شکایات بهداشت محیطی و محیط زیستی مردم(کد 0207)

راهنمایی ضروری: اغلب قریب به اتفاق مطالب این سایت ترجمه خود ما هستند. با توجه به اینکه برخی از این مطالب برای خواننده ایرانی ابهام و سرگشتگی ایجاد می کند، گاه مجبور به ارائه توضیحات اضافی هستیم. از آنجا که برای همه خوانندگان واجب و ضروری است که مطالب ترجمه را از توضیحات اضافی تشخیص دهند، تمام توضیحات اضافی را بصورت نوشته های کج دارای خط زیرین آورده ایم.


اوایل که کار را شروع کردم، با توجه به بیش از 20 سال سابقه کار مستمر در شرکت های مهندسین مشاور آب و فاضلاب، اینجا را ببینید، گمان می کردم که نحوه دفع صحیح فاضلاب یا دسترسی به آب سالم و بهداشتی بزرگترین دغدغه های بهداشت محیطی و محیط زیستی مردم باشد.
تماس های تلفنی مردم، "اصلا اینطور نیست" را نشان داد و خوب متوجه شدم مقوله هایی از قبیل دفع درست سوسک و موش و مار، که خیلی از دانشجویان و دانش آموخته های بهداشت محیط مورد توجه جدی قرار نمی دهند، از بزرگترین مسائل و مشکلاتی که عموم مردم با آن ها دست و پنجه نرم می کنند می باشد.
از آنجا که هر تماس تلفنی باعث می شد که ما مقاله ای در ارتباط با موضوع سوال شده تهیه کنیم، به شرطی که جایش در سایت خالی باشد، تعداد مقالات ما در هر رابطه می تواند بیانگر میزان اهمیتی که موضوع برای مردم دارد، باشد.
از سوی دیگر، مقالات پر بازدید کاملا بیانگر این هستند که کدامین موضوعات توجه مردم را بیشتر به خود جلب می نمایند. لذا در اینجا، نخست، ده مقاله پر بازدید را آورده و شما را مخیر می سازیم که از همین جا به آن ها دسترسی پیدا نمایید:
1- خلاصی از شر موش با 185542 بازدید
2- خلاصی از سوسک آلمانی با 143730 بازدید
3- فضولات موش با 108066 بازدید
4- لوله بازکن خانگی با 91852 بازدید
5- نکاتی برای دور کردن مارها با 79913 بازدید
6- محصولات قابل بازیافت و غیر قابل بازیافت با 52217 بازدید
7- فضله سوسک با 51794 بازدید
8- فضولات موش و موش صحرایی با 47375 بازدید
9- هشت راه مناسب خلاصی از شر موش با 44778 بازدید
10- حشره کش کامن با 38272 بازدید
همانطور که ملاحظه می شود از میان 10 مقاله پر بازدید، 4 مقاله به مقوله "موش"، 2 مقاله به مقوله "سوسک" مرتبط بوده و مقاله های مرتبط با مقوله های " فاضلاب"، "مار"، "بازیافت" و "حشره " یک عدد بوده اند.( برای راحتی کار و ایجاد هماهنگی بیشتر، تصمیم گرفتیم فقط از "تک کلمه" ای ها، استفاده نماییم.)
حال برای اینکه بیشتر متوجه شوید چرا سایت ما واقعا بر اساس نقطه نظرات، پیشنهادات و شکایات مردمی جلو می رود تعداد مقالاتی که در ارتباط با هر مقوله می توانید در سایت ما پیدا کنید را در زیر آورده ایم:
موش با 50 مقاله
سوسک با 50 مقاله
فاضلاب با 52 مقاله
مار با 50 مقاله
بازیافت با 49 مقاله
حشره با 50 مقاله
البته باید توجه کرد که همه مقالات فوق ارتباط با مقوله مورد نظر ندارند و به دلیل مشکلاتی که در هر جستجویی یافت می شود، مثلا، مقالات مرتبط با بیماری، مقالات مرتبط با مار دانسته شده اند.
لذا، عنوان موضوع تنها در جهت این بوده که متوجه شوید چقدر پیشنهادات، انتقادات و نقطه نظرات شما برای ما ارزشمند است و شما قادرید حتی با یک انتقاد ساده در زمره حامیان ما محسوب شوید.

شکایات_بهداشت_محیط#

صفحه نخست

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد. در این باب به این نکته توجه کنید که از آنجایی که اغلب قریب به اتفاق مطالب این سایت ترجمه خود ما است ممکن است آنچه در سایت های دیگر پیدا نمی کنید را اینجا هم پیدا نکنید، اما آنچه اینجا می یابید را به احتمال زیاد در دیگر جاها نخواهید یافت؛ الا اینکه از اینجا برداشته باشند. در ضمن اگر می خواهید مطالب خوب زیست محیطی سایت های دیگر را ببینید به بخش های روزشمار، هفته شمار و مهم مندرج در صفحه نخست رجوع کنید.( روی قسمت خانه کلیک کنید) این اطمینان را هم داشته باشید که بیشتر مطالب سایت بر اساس پاسخ دادن به سوالات تلفنی یا پیامکی از ما یا دیگران پای بر عرصه وجود گذاشته اند و لذا اگر شما از ما سوالی بپرسید که جوابش را نمی دانیم، یا می دانیم اما در رابطه با آن مطلب در سایت نگذاشته ایم، به احتمال زیاد مدتی بعد مطلبی در باره آن تهیه کرده و در سایت قرار خواهیم داد. 
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.

چنانچه به یکی از دو مقوله "بهداشت" و "محیط زیست" علاقمند هستید، یا کلا نسبت به هیچیک از این دو مقوله نگاه خوبی ندارید، به شما اکیدا توصیه می شود اینجا را کلیک کنید.

در ضمن، اگر دوستدار این هستید که در زمره حامیان ما باشید، لطفا اینجا را کلیک کنید.  از آنجا که ما توسط دولت حمایت نمی شویم، امید خود را به حمایت شما عزیزان دوخته ایم. پس اگر فکر می کنید ارزش بیشتر دیده شدن را، دست کم جهت مبارزه با آن هایی که با اطلاعات غلط مردم را در مسیر نادرست قرار می دهند، داریم، لطفا لینک زیر را در گروه های شبکه های مجازی( لینکدین، واتس آپ ، تلگرام و ...) به اشتراک بگذارید.

WWW.YARABUMCO.IR