5comver0007

 09122039437       09224055895         02188331528

جوجه یکروزه نداریم، اما تخفیف یکروزه چرا!؟ از تخفیف ماه بهمن ما دیدن فرمایید!

bandarقابل توجه فروشنده، خریدار، متقاضی یا کاربلد!

راهنمایی ضروری: اغلب قریب به اتفاق مطالب این سایت ترجمه خود ما هستند. با توجه به اینکه برخی از این مطالب برای خواننده ایرانی ابهام و سرگشتگی ایجاد می کند، گاه مجبور به ارائه توضیحات اضافی هستیم. از آنجا که برای همه خوانندگان واجب و ضروری است که مطالب ترجمه را از توضیحات اضافی تشخیص دهند، تمام توضیحات اضافی را بصورت نوشته های کج دارای خط زیرین آورده ایم.


دوشنبه 6 اردیبهشت 1400
همین امروز زنگ زده بود و از ما باکس پلاستیکی همراه طعمه جهت گرفتن موش و جونده می خواست. گفتم نداریم و متاسفانه نتوانستم فروشنده معرفی کنم. لذا، اگر شما فروشنده این جور باکس ها هستید می توانید با ما تماس تلفنی یا پیامکی بگیرید و یا در واتس آپ اطلاع رسانی کنید تا شرایط همکاری جور شود. مطمئنا در این صورت وارد معامله دو سر برد شده اید.

#روز_به_روز

پنجشنبه 9 اردیبهشت 1400

تماس گرفته بود و می گفت آیا تبدیل پسماندهای تر شهری به کود کمپوست صرفه اقتصادی دارد و آیا این کود را می توان در بازار فروخت؟

در جواب قسمت دوم "بله" را باید گفت، اما اگر شما هم مشکل بالا را دارید باید بدانید که گرفتن پاسخ "صرفه اقتصادی دارد یا ندارد؟" چندان ساده نیست و خواهان جواب باید کمی دست به جیب شود.

برای اینکه بدانید کودسازی از زباله تر صرفه اقتصادی دارد یا نه باید در درجه اول یک مشاور را شناسایی کرده و با او قرارداد منعقد نمایید( می توانید از طریق ما اقدام کنید) رویه انجام کار مشاور اینطور است که بر اساس مطالعات چند روش کمپوست سازی را مشخص کرده و روی آن ها کار می کند. در نهایت مشاور به شما می گوید که هزینه اجرا و بهره برداری هر کدام چقدر است و آیا کمپوست سازی و فروش کود صرفه اقتصادی دارد یا ندارد.

حق الزحمه مشاور هم از روی هزینه اجرا در می آید( ممکن است بین 2 تا 10 درصد هزینه اجرا حق مشاوره بدهید) بدی این روش این است که از قبل نمی دانید حق مشاوره چقدر خواهد شد و علاوه بر آن مشاور شاید برای دشت حق الزحمه بیشتر هزینه شما را هم بالا ببرد.

روی این حساب شاید حق الزحمه نفر- ساعتی بهتر باشد. در این روش مشاور به شما خواهد گفت که چند نفر را با کدامین تحصیلات در چه مدت زمانی به خدمت می گیرد تا کار شما را انجام دهد. بر این اساس شما قبل از عقد قرار داد از حق الزحمه مطلع شده و البته می توانید چک و چانه بزنید.

شنبه 11 اردیبهشت 1400

زنگ زده بود و در باره مبارزه با ساس یا کک مشاوره می خواست. نگران انتقال ساس از طریق کتابخانه و کتاب ها بود که اطلاع دادم می تواند از راه بند استفاده کند.

از آنجا که راه بند ساس، احتمالا، در ایران نیست، گفتم که از قرار دادن دو گلدان پلاستیکی در داخل هم می تواند راه بند خانگی درست کند.

مکالمه که تمام شد فکر کردم سرمایه گذاری روی راه بند ساس هم سرمایه گذاری خوبی است، چون هم خواهان فراوان دارد و هم وسیله را می توان راحت درست کرد. خدا را چه دیدید! شاید خودمان درست کردیم و آن را روانه بازار نمودیم. اگر می خواهید بدانید راه بند ساس چیست، اینجا را کلیک کنید.

شنبه 18 اردیبهشت 1400

تماس گرفته بود و حشره کش کامن می خواست. این چندمین بار است که با چنین تماس هایی روبرو می شویم. حشره کش کامن، حشره کش پر مشتری است و اگر تولید کننده بخواهد در زمینه فروش بیشتر فعالیت کند در کمال میل حاضر به همکاری هستیم.

یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

باز هم کامن! اگر کسی شماره تماس از این شرکت دارد، لطفا کرده و در اختیار قرار دهد تا در سایت بگذاریم. خدا خیرتان بدهد.

چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

باز هم کامن می خواستند؛ در تعداد بالا. فروش کامن کار خوبی است، به شرط اینکه ریسک سرمایه گذاری را به جان خریده و مراقب تاریخ انقضای محصول هم باشید.

یکشنبه 9 خرداد 1400

تماس گرفته بود و کود مایع حاصل از بیوگاز می خواست. یاد زمانی افتادم که کودهای مایع بیوگاز را دور انداخته و حیف می کردیم. اگر واحد بیوگاز دارید، قدر تولیدات آن را بدانید؛ از گاز گرفته تا مایع زیستی!

دوشنبه 10 خرداد 1400

باز هم تماس برای خرید کامن! هنوز فروش خوبی دارد!

دوشنبه 17 خرداد 1400

زنگ زده بود و تله چند گانه، که چند موش را با هم می گیرد، می خواست. قیمت کرده بود و نوع گالوانیزه اش را 500 هزار تومان گفته بودند. اگر فروشنده هستید و با قیمت کمتر می فروشید می توانید با ما تماس بگیرید تا مشتری را دست خالی بر نگردانیم!

سه شنبه 18 خرداد 1400

کسی را پیدا کردم که می تواند سوسک کش ادوین، یک سوسک کش بی نظیر برای از بین بردن سوسک آلمانی، از آلمان وارد کند. قیمت داخل آلمان آن 16 یورو است که تقریبا 450 هزار تومان می شود. البته، طاهرا، در حال حاضر مردم از برسودا هم راضیند که در دیجی کالا قابل خرید است و قیمت آن هم 75 هزار تومان می باشد. منتهی گفته شده برای یک خانه 80 متری 6 تیوب باید مصرف شود و لذا بعضی ها خرید آن را دارای صرفه اقتصادی نمی دانند.

سه شنبه 18 خرداد 1400

باز هم کامن! فروشنده، تماس گرفته بود و کامن می خواست. اگر نماینده کامن هستید لطفا با ما تماس بگیرید. ما مشتری های خوبی را رد کرده ایم!

شنبه 22 خرداد 1400

تماس گرفته بود و می خواست درزگیری حد فاصل درب جلو خانه و قسمت زیرین را انجام دهیم. کار سختی نبود، اما متاسفانه پرسنل خوش قول و کار بلد نداشتیم. اگر کسی را می شناسید که کارهای درزگیری ساختمان ها را انجام می دهد، یا دست کم بلد است انجام دهد، به ما معرفی نمایید. خوشحال خواهیم شد با ایشان در قالب پروژه همکاری نماییم.

یکشنبه 23 خرداد 1400

پیغام داده بود که تعداد زیادی عقرب زرد برای فروش دارد و مایل است همکاری کند. اگر خریدار هستید با شماره 09122039437 تماس حاصل فرمایید.

چهارشنبه 26 خرداد 1400

تماس گرفته بود و برای فروش، قرص برنج مشتری می خواست. در صورت تمایل به خرید قرص برنج با شماره 09122039437 تماس بگیرید.

پنجشنبه 27 خرداد 1400

از قزوین زنگ زده بود و تله موش قفسی می خواست. با فروشندگان تله قفسی آماده همکاری هستیم.

پنجشنبه 3 تیر 1400

تماس گرفته بود و برای بهسازی چشمه و تعیین اینکه چشمه حالا، حالاها آبدهی دارد یا بزودی خشک می شود کمک می خواست. اگر در این زمینه تجربه کار دارید لطفا تماس بگیرید. فقط لطفاف زودتر!

سه شنبه 29 تیر 1400

از تهران پارس تماس گرفته و قرارداد خود کنترلی می خواست. راهنماییش کردم و تشکر کرد. دفاتر خدمات سلامت می توانند شماره تماس و آدرس خود را به رایگان در سایت ما ثبت کنند تا مجانی صاحب مشتری شوند.

سه شنبه 5 مرداد 1400

امروز برای بار چندم بود که با مشتری خواهان گرفتن گربه مواجه شدم. لذا اگر کسی تخصص یا تمایل دارد که در زمینه گرفتن گربه فعالیت کند می تواند با ما تماس بگیرد. ما برایش مشتری جور می کنیم و البته پورسانت هم می گیریم.

چهارشنبه 6 مرداد 1400

تماس گرفته بود و می گفت مراکز تحویل در بطری جواب نمی دهند. راست می گفت. برخی مراکز تعطیلی خود را اطلاع رسانی نمی کنند. اگر با این موارد مواجه شدید ما را در جریان بگذارید تا آدرس و شماره تماس پایگاه غیر معتبر را حذف کنیم. در ضمن اگر جایی را یافتید که، علاوه بر ادرس های مندرج، در بطری تحویل می گیرند ما را در جریان بگذارید. اینطور می توانید به رایگان "حامی" ما هم گردید.

جمعه 8 مرداد 1400

تماس گرفته بود و "تله ماهی قنات" می خواست. اگر سازنده این نوع تله هستید با ما تماس بگیرید تا برایتان مشتری پیدا کنیم. البته اگر اینکاره نیستید و فقط خوب بلدید کارهای آهنگری انجام دهید هم می توانید با ما تماس بگیرید. طرح و نقشه از ما و کار از شما. درآمد هم منصفانه تقسیم خواهد شد

چهار شنبه 10 شهریور 1400

زنگ زده بود و تله سنجاب می خواست. اگر فروشنده این نوع تله هستید همکار ما شوید

شنبه 24 مهر 1400

تماس گرفته بود و قیمت کارتن می پرسید. ما فروشنده و خریدار کارتن و مقوا و کاغذ نیستیم، اما اگر شما "خریدار" هستید می توانید با شرایطی با "ما" همکاری نمایید.

سه شنبه 4 آبان 1400

تماس گرفته بود و کلر برای تصفیه، احتمالا آب، می خواست. نداشتم و جواب رد دادم. اگر کسی فروشنده هست تماس بگیرد تا دیگر جواب رد به مشتری ندهم.

شنبه 8 آبان 1400

تماس گرفته بود و از بوی بد حمام و سرویس بهداشتی گله مند بود. از افراد و شرکت هایی که در این زمینه فعال هستند دعوت می شود که در صورت تمایل با ما تماس بگیرند.

سه شنبه 11 آبان 1400

تماس گرفته بود و تله موش می خواست. فروشندگان تله موش، خرده فروش ها، در صورت تمایل می توانند با ما همکاری کنند.

شنبه 15 آبان 1400

تماس گرفته بود و ضد عفونی کننده هالامید می خواست. اگر فروشنده هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا شرایط همکاری فیمابین مهیا گردد.

پنجشنبه 20 آبان 1400

تماس گرفته بود و سم می خواست. اگر فروشنده خرد سم هستید می توانید جهت همکاری با ما تماس بگیرید.

شنبه 4 دی 1400

شرکتی وجود دارد که وسایل بازیافت پلاستیک را فروخته و با آموزش، امکان تبدیل پلاستیک های بازیافتی را به مواد اولیه مورد نیاز ساخت محصولات پلاستیکی، که قابلیت فروش در بازار را دارند، را فراهم می اورد. علاقمندان می توانند در اینستاگرام کلمه زیر را جستجو نمایند:

pendarpolymer

پنجشنبه 2 تیر 1401
تماس گرفته بود و مارگیر حرفه ای می خواست. ظاهرا می خواهند جایی پر از مار و عقرب بروند و مایل هستند که برای مصون ماندن از خطرات از راهنمای مارگیر استفاده کنند. مارگیرها از این تاریخ یک ماه فرصت دارند که اعلام آمادگی نمایند.