walden-pond

comtobeکنترل رطوبت حمام با تهویه خوب(کد 0167)

راهنمایی ضروری: اغلب قریب به اتفاق مطالب این سایت ترجمه خود ما هستند. با توجه به اینکه برخی از این مطالب برای خواننده ایرانی ابهام و سرگشتگی ایجاد می کند، گاه مجبور به ارائه توضیحات اضافی هستیم. از آنجا که برای همه خوانندگان واجب و ضروری است که مطالب ترجمه را از توضیحات اضافی تشخیص دهند، تمام توضیحات اضافی را بصورت نوشته های کج دارای خط زیرین آورده ایم.

OUT P1 0167
حمام ها به یک دلیل خوب "گنجه آب" نیز نامیده می شوند. بنابراین بسیاری از عملکردهای حمام با تکیه بر آب صورت می گیرند و لذا جای تعجب برای کشف سطح رطوبت بالا در این اتاق کوچک وجود ندارد. این سطح رطوبت می تواند یک چالش برای صاحب خانه باشد. رطوبت طولانی مدت می تواند به وسایل آسیب رسانیده، خراب کردن رنگ را در پی داشته باشد و تشویق به رشد کپک نماید.
کنترل رطوبت بخش مهمی از حفظ یک حمام امن و کاربردی است. این روش های ساده و در عین حال حیاتی برای مقابله با اثرات رطوبت بالا در دستشویی خود را در نظر بگیرید. این مراحل کوچک می تواند تاثیر زیادی داشته باشد!
چطور رطوبت اتفاق می افتد؟
اگر در پایان اصلاح نیاز به پاک کردن مه از آینه خود داشته و یا خشک کردن پس از گرفتن دوش را مشکل دیده اید، با رطوبت حمام بالا مواجه شده اید. تقریبا همه چیز شما در حمام رطوبت آزاد می کند؛ از شستن دست در سینک گرفته تا به جریان انداختن فلاش تانک توالت. با گذشت زمان، این رطوبت جمع شده و متراکم می گردد.
تراکم می تواند بر روی پوشش دیوار برای مدت طولانی موجود باشد تا در نهایت، در عدم برداشت، آن را خراب کند. همچنین می تواند یک گرمخانه برای کپک و قارچ فراهم کند که ممکن است اثرات نامطلوبی بر سلامت کسانی که در خانه زندگی می کنند داشته باشد.
رویه های کنترل آسان رطوبت
در راه طولانی مبارزه با رطوبت حمام بالا به کمی تلاش نیاز دارید. در حالی که برخی اقدامات نیاز به سرمایه گذاری کوچکی بر روی زمان به طور منظم دارند، برخی دیگر مدت ها پس از اجرای اولیه به طول خواهند انجامید.
اطمینان داشته باشید که حمام دارای تهویه کافی است؛ به خصوص در طول دوش گرفتن و یا وقوع موج های دیگر رطوبتی. اگر حمام دارای یک پنجره مناسب است، و دمای خارج اجازه انجام می دهد، پنجره را در طول دوش گرفتن و یا استحمام باز کرده و اجازه دهید تا بخار فرارکند. فن تهویه حمام خود را با تمیز کردن های مکرر محفوظ بدارید؛ به طوری که بتواند در بازدهی حداکثر کار کند. در طی دوش گرفتن و نیم ساعت بعد از آن به فن اجازه کار کردن بدهید.
رطوبت زدایی می تواند به حذف رطوبت از حمام شما کمک کند. یکی از طرح هایی را انتخاب کنید که با مقدار فضایی که به آن نیاز دارید مناسب باشد.
پس از دوش گرفتن، حمام کردن، و یا فعالیت های دیگر، زمانی را به جارو کردن سطوح اختصاص دهید.. این کار مانع از ماندن بخار متراکم شده بر روی سطوح به مدت طولانی می شود.
استفاده از رنگ مقاوم در برابر تراکم در حمام خود را مورد توجه قرار دهید. این رنگ ها برای کمک به کنترل رطوبت و ممانعت از تراکم طراحی شده اند. دو پوشش بهترین حفاظت را فراهم خواهند کرد.
برای جلوگیری از رشد کپک، ملاط خود را با درزگیر ملاط استاندارد درزگیری نمایید. این امر مانع از به دام افتادن رطوبت می شود. شما همچنین می توانید از یک کهنه یا شیشه پاک کن کوچک استفاده کرده و پس از دوش و یا حمام برای حذف آب ایستاده در کاشی استفاده کنید.
اگر نگران کنترل رطوبت در حمام خود هستید، یا سوالات دیگری در مورد جریان هوا در خانه تان دارید، امروز با ما تماس بگیرید. متخصصین حرفه ای و آموزش دیده ما جهت کمک به شما در اختیار هستند( قبل از تماس قوانین مشاوره تلفنی ما را در اینجا ببینید) 

#کنترل_رطوبت_حمام

صفحه نخست

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.

چنانچه به یکی از دو مقوله "بهداشت" و "محیط زیست" علاقمند هستید، یا کلا نسبت به هیچیک از این دو مقوله نگاه خوبی ندارید، به شما اکیدا توصیه می شود اینجا را کلیک کنید.