walden-pond

comtobeیاری کنید!( کد 0036)
متاسفانه مقالات ما تقریبا به ته دیگ رسیده و روی این حساب دچار کمبود مقاله، جهت قرار دادن در سایت، شده ایم.
لذا، دست یاری به سوی اساتید و دانشجویان و فعالین و علاقمندان عرصه های "بهداشت محیط" و "محیط زیست" دراز کرده و می خواهیم با کمک گیری از آن ها دستی پرتر از قبل داشته باشیم.


شما می توانید، وفق شرایطی که عنوان خواهیم نمود، مقالاتی که ترجمه کرده اید را با پست الکترونیکی برای ما بفرستید تا آن ها را، چنانچه با نیازهای ما جور در بیایند، در سایت قرار دهیم.
این معامله هر دو طرف را در شرایط مسابقه برد-برد قرار می دهد( خدا پدر دکتر ظریف و جان کری را بیامرزد که یادمان دادند یک مسابقه می تواند دارای دو سر برنده هم باشد!)
سود ما از مقاله شما این است که بازدید سایت خود را افزایش داده( به ویژه اگر مقاله اهدایی شما پر بیننده و پر خواننده باشد) و به کسب و کار خود رونق می دهیم.
فایده شما از این امر هم این است که چون مقاله را، در صورت درخواست، به نام شما منتشر می کنیم، می توانید توسط یک سایت معتبر دیده شوید( حتی ما می توانیم از روی نام و نام خانوادگی یا هر نام دیگری که دوست دارید، رایگان به کسب و کار شما، یا محلی که در آن کار می کنید، مثلا جهت پز دادن به مدیر عامل که برایش کلی تبلیغ کرده اید!، لینک دهیم)
یک حسن دیگر قرار دادن مطلب در سایت این است که شما می توانید هر چند وقت یکبار تعداد بازدید کننده نوشته خود را رصد نموده و آن را با دیگر مطالب سایت مقایسه نمایید. مطمئن باشید که اگر بتوانید مطالب پر بازدید تهیه کنید، این امکان برایتان کاملا موجود است که خودتان دست اندر کار ایجاد سایت شده و از طریق آن کسب درآمد نمایید( در واقع قرار گرفتن مطلب در سایت می تواند به عنوان سنگ محک مورد استفاده شما قرار گیرد)
در ضمن، ما این آمادگی را داریم که ماهانه به شما گزارش داده و شما را مطلع نماییم که مطلب شما چندمین مطلب پربازدید سایت بوده است.
شرایط ما برای پذیرش مقاله یا مقالات شما به شرح زیر است:
1- حتما در رابطه با "بهداشت محیط" یا "محیط زیست" مطلب بفرستید. ما از درج مطالب و نوشته های متفرقه در سایت معذور می باشیم.
2- مطالبی که می فرستید نه خیلی طولانی و نه خیلی کوتاه باشد( حداقل 500 کلمه و حداکثر 2000 کلمه) گوگل چندان میانه خوبی با کوتاه خوان ها ندارد و مردم معمولی هم خیلی حوصله خواندن مطالب طولانی را ندارند.
3- سایت ما برای استفاده عموم مردم است و لذا معمولا مطالب خیلی تخصصی، که بیشتر مورد استفاده اساتید و دانشجویان مقاطع عالی تحصیلی قرار می گیرد، را در آن قرار نمی دهیم( تا دلتان بخواهد جا برای درج اینگونه مقالات هست)
برای اینکه کمکتان کرده باشیم و بهتان بگوییم که چگونه مطالبی را مردم بیشتر می پسندند ، پنج مورد از پربازدیدترین های سایت را در همینجا برایتان می آوریم:
الف- مقاله "چطور از شر موش ها خلاص شویم؟"، درج شده در تاریخ 21.10.2015 با تعداد بازدید 174847 مورد
ب- مقاله "خلاصی از شر سوسک آلمانی"، درج شده در تاریخ 16.05.2017 با تعداد بازدید 133112 مورد
ج- مقاله "همه چیز در باره فضولات موش"، درج شده در تاریخ 15.05.2018 با تعداد بازدید 92947 مورد
د- مقاله "لوله بازکن خانگی"، درج شده در تاریخ 27.12.2014 با تعداد بازدید 91275 مورد
ه- مقاله " نکاتی برای دور کردن مارها"، درج شده در تاریخ 16.09.2018 با تعداد بازدید 60483 مورد
( تمام مقالات در تاریخ 22.12.2020 مورد ویرایش قرار گرفته اند)
نکته : به تمام مقالات دارای بازدید بیشتر از الف مبلغ دو میلیون ریال و به تمام مقالات دارای بازدید بیش از ج مبلغ یک میلیون ریال پاداش داده می شود( البته بازدید مقالات بالا هم ثابت نمانده و مرتبا بیشتر می گردد!)
از کمی مبلغ پاداش و سختی مسابقه پوزش می طلبیم. این را از صداقت ما و اینکه "الوعده وفا" را جدی می گیریم، بگیرید!
4- مطالب را برای ما در محیط ورد ای میل نمایید تا امکان ویرایش آن برایمان موجود باشد. عکس ها و تصاویر کمک می کنند که مطالب و نوشته ها بهتر و بیشتر دیده شوند. پس در ارسال تصاویر و اشکال، به اندازه نیاز، خست به خرج ندهید!
5- رفرنس و مرجع برای ما نیاورید چون کاری با آن ها نداریم( دانشکده و دانشگاه نیست که!) ما مطلب شما را بدون توجه به اینکه از مراجع و منابع معتبر تهیه شده است( تعیین اینکه مطلب از مراجع معتبر تهیه شده است هم برای خود داستانی است!) منتشر می کنیم؛ الا اینکه بر مبنای معلومات و یافته های قبلی یا بعدی متوجه گردیم که مطلبتان بیش از آنکه کمک کننده باشد، گمراه کننده است!( درستش هم باید همین باشد!)
6- فقط مطالب ترجمه برای ما بفرستید، چون تالیفات را منتشر نمی کنیم( البته اگر قدرت نویسندگیتان آنقدر بالاست که می توانید ما را، به سادگی یا سختی، گول بزنید حتما اینکار را بکنید. مطمئن باشید که اگر بعدا هم متوجه شویم کارتان تالیف نه ترجمه بوده است ناراحت نشده و دمتان گرم می گوییم)
7- قول انتشار مطلب بهتان نمی دهیم، اما صادقانه می گوییم که هر مطلبی را تا ته ته خوانده، به شرطی که سوء استفاده نکرده و به انداره "کلیدر" مطلب نفرستید!، و آگاهتان می کنیم که چرا مناسب انتشار در سایت تشخیص نداده ایم.( خدای نکرده!)
8- خواهش می کنیم که فقط مطالبی ارسال کنید که خودتان از آن سر در آورده باشید. ما برای عموم مردم، مطلب درج می کنیم و به شدت نگران "اینکه گفتی یعنی چه؟" هستیم!( ادعا نمی کنیم که معنی و مفهوم دقیق هر آنچه در سایت آورده ایم را می دانیم، چون به هر حال ایرانی بودن خود را که نمی توانیم کتمان کنیم!(
در این باب جمله معروف اینشتن را به خاطر داشته باشید: "تنها وقتی می توانید ادعای فهم یک مطلب را داشته باشید که بتوانید آن را برای مادربزرگتان توضیح دهید"
9- شما می توانید قبل از ارسال مطلب، سایت ما را دید زده و متوجه شوید که آنقدر می ارزد که شما بخواهید از آن برای تبلیغ خود یا کارتان( یا هر دو) استفاده نمایید.
10- اگر مایلید ارتباط خویش را با ما یکطرفه نسازید اطلاعات تماس خود( شماره همراه یا ای میل؛ بنابه سلیقه خود) را در اختیار ما بگذارید تا بتوانیم شما را در جریان درج مطلب دریافتی یا عدم امکان درج و علت آن بگذاریم.
www.yarabumco.ir
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.

چنانچه به یکی از دو مقوله "بهداشت" و "محیط زیست" علاقمند هستید، یا کلا نسبت به هیچیک از این دو مقوله نگاه خوبی ندارید، به شما اکیدا توصیه می شود اینجا را کلیک کنید.