نیم نگاه


midanidVERY

 5comver0007

 09122039437       09224055895         02188331528

 

HUOS TOTAL

RUMI4

متاسفانه، ما نیز بالاخره قادر نشدیم در برابر مشکلات اقتصادی سر خم نکرده و برای ترجمه های خود ارزش ریالی در نظر نگیریم.
لذا بدینوسیله به اطلاع می رساند که بعد از این تمام مقالات ترجمه شده ای که در سایت گذاشته می شود فقط شامل نیمی از مقاله اصلی خواهد بود.

nim
دوستانی که تشخیص می دهند دریافت تمام مقاله بیش از صد هزار ریال می ارزد می توانند مراحل ذیل را طی کرده و تمام مقاله را در اختیار بگیرند:
الف- مبلغ 100 هزار ریال به شماره کارت 6274121169882354 به نام محمد نصرت ما کویی واریز نمایید.
ب- کد مقاله، مندرج در کنار عنوان، را به شماره 09122039437 پیامک زده و به همراه آن ای میل خود را هم ارسال نمایید.
ج- کل مقاله بصورت یک فایل پی دی اف در فردای روز واریز برایتان ای میل خواهد گردید.
نکات مهم:
1- جهت ارزش قایل شدن بر مشتریان همیشگی که روزانه ما را تعقیب می کنند، هر مقاله ترجمه شده به مدت یک روز کامل در سایت مانده و پس از آن نسبت به جرح و تعدیل آن اقدام خواهد گردید.
2- افرادی که به هر دلیل با ای میل میانه خوبی ندارند می توانند در خواست کنند که کل مقاله در عوض اینکه برایشان ای میل گردد در یک روز خاص، که به اطلاع ما می رسانند، در سایت قرار گیرد. قطعا این کار توسط ما صورت گرفته و در آن یک روز، مقاله، توسط همگان قابل رویت خواهد بود.

3- برای تشخیص اینکه مقاله تمام و کمال در سایت آمده یا نصف و نیمه است، در پایان مقاله های ناتمام "ادامه دارد" آمده است

4- مقاله هایی که با عنوان "ناتمام" مشخص شده اند، مقالاتی هستند که هنوز ترجمه آن ها پایان نیافته است و به مجرد ترجمه کامل بصورت کامل یا نصف و نیمه( بر اساس آنچه بیان گردید) ارائه خواهند شد.

5- برای ارزش گذاری بر کسانی که ما را هر روز تعقیب می کنند در قسمت "روزشمار" صفحه اصلی مطلبی "زیست محیطی" یا "بهداشتی" که از سایت های معتبر برداشت شده و مربوط به همان روز است ارائه می گردد

حرف آخر: از آنجا که رایگان نبودن مقالات مورد استقبال استفاده کنندگان از سایت قرار نگرفت و در راستای مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری بر آن شدیم که از تاریخ 11 آذر 99 مقالات را دوباره بصورت رایگان در سایت قرار داده و مقالات قبلی را نیز دوباره به شکل کامل در آورده و ارائه نماییم.  در ضمن اگر احیانا از مفاد مقاله ای خوشتان آمده است لطفا عبارت "بهداشت محیط دم دستی" را به ذهن بسپارید. این کار کمکتان می کند که بار دیگر که می خواهید موضوعی را در گوگل جستجو کنید این عبارت را تایپ کرده و در دنباله آن "&" را بگذارید. اگر بعد از این دو، کلمه کلیدی که می خواهید در باره اش کسب اطلاع کنید را بیاورید متوجه شوید که می توانید از سایت ما استفاده کنید یا نه! به عنوان تست از سایت خارج شده و "بهداشت محیط دم دستی & موش" را تایپ کنید. بخوبی متوجه منظور ما خواهید شد.