5comver0007

 09122039437       09224055895         02188331528

جوجه یکروزه نداریم، اما تخفیف یکروزه چرا!؟ از تخفیف ماه بهمن ما دیدن فرمایید!

bandarامروزه کار مبارزه با جوندگان و حشرات و ناقلین بیماریزا تا حد زیادی سخت شده است، زیرا بسیاری از افراد خطر موش و سوسک و پشه را بسیار کمتر از کرونایی می دانند که ممکن است توسط شرکت های طعمه گذاری و سمپاشی وارد خانه یا محل کار شود.

kit
اگر بخواهیم انصاف به خرج دهیم باید بپذیریم که در صورت در اختیار داشتن وسایل حفاظتی از قبیل دستکش و لباس، که همه آن ها بصورت آنلاین قابل ابتیاع هستند، و ابزار مبارزه، سمپاش، تله، چسب موش و ...، که آن ها را نیز می توان آنلاین خریداری نمود، کار مبارزه با حشرت و جوندگان کار خیلی سختی نیست و با استفاده از آموزش های لازم "شدنی" به حساب می آید.

kit2
روی این حساب، ما تصمیم گرفتیم به تمامی کسانی که مشکل سوسک و موش و پشه و ... دارند کمک کنیم تا در قبال پرداخت هزینه مشاوره تلفنی( قوانین مشاوره تلفنی ما را بخوانید) در هر مرحله مورد علاقه، خرید محصولات مورد نیاز و اجرای روش های مختلف سمپاشی و طعمه گذاری، از طریق واتس آپ با ما ارتباط تصویری برقرار نموده و مسائل و مشکلات مرتبط با حضور جوندگان و حشرات ناقل و بیماریزا را مرتفع نمایند.

kit3
هزینه هر بار ارتباط تصویری گرفتن با ما 20000 تومان است که می باید به همان شماره کارت مندرج در قسمت مشاوره تلفنی واریز گردد.
چرا اخذ مشاوره تصویری بهتر از مشاوره تلفنی است؟
شما هر چقدر هم خوب صحبت کنید نمی توانید دیگران را بهتر از زمانی که آن ها مشکل را با چشم خود می بینند راهنمایی کرده و از آن ها برای حل مسئله کمک بخواهید.
برای نمونه، زمانی که ما نهایت تلاش خود را صورت داده و یک دوست را جهت خرید کیت کلرسنج راهنمایی کردیم، نتیجه خوب از آب در نیامد و وی در عوض خرید کیت کلرسنج آب آشامیدنی، کیت کلرسنج مخصوص استخرهای شنا را خریداری نمود.
این در حالی است که اگر مشتری در هنگام خرید با ما ارتباط آنلاین تصویری برقرار می ساخت، براحتی وی را مطلع اشتباهش نموده و به وی می گفتیم که از خرید غلط خود چشم پوشی نماید.
نکته مهم دیگر خرید این است که گاه شما در هنگام ابتیاع یک کالا به ویژگی های تخصصی مربوط به آن برخورد می کنید که برای شما بی معنا است، اما برای ما کلی مفهوم را تداعی می کند. روی این حساب است که بسیاری از خریدهای غلط و بد شما با کمک گیری از مشاوره آنلاین و تصویری با ما مرتفع خواهد گردید.
علاوه بر ویژگی هایی اینگونه، ما می توانیم با اطلاع از مشکل دقیق شما کمک حالتان بوده و کالاها را به تعداد مورد نیاز و با اندازه ای که با احتیاجاتتان جور در می آید، سفارش بدهیم( در واقع خود شما سفارش می دهید و ما فقط کمکتان می کنیم که سفارش خوبی بدهید)
نکته: دقت کنید که ما فقط در باره کالاها و محصولات زیست محیطی و بهداشتی اطلاع داریم و برای انجام خرید هر کالایی نمی توانید روی دانش و معلومات و تجربه ما حساب کنید. پس لطفا قبل از هر خرید ما را در جریان چیزی که می خواهید ابتیاع نمایید قرار دهید.
در مورد اجرا هم مشاوره تلفنی آنلاین بهتر از مشاوره تلفنی جواب می دهد، زیرا می توانیم با شما بگویید که نحوه استفاده از سمتان غلط است و ممکن است به خود آسیب برسانید، تله و چسبی که اینجا گذاشته اید موش گیری نخواهد کرد و بهتر است جای آن را عوض کنید، اگر نحوه سمپاشی را اصلاح نکنید به حشرات و سوسک ها آسیب نمی زنید، مقدار اختلاط آب با سم شما به گونه ای است که ممکن است خدای ناکرده به خود و اهل و عیال آسیب برسانید و .....

مهم: اگر اطلاعات خود را بیش از مطالعه و خواندن، از طریق شنیدن به دست می آورید بهتان توصیه می کنیم که "چرا مشاوره تلفنی!؟" را بخوانید.

نکته اول: چنانچه متن بالا نیاز شما را بر آورده نکرده است، کلیدواژه خود را در قسمت جستجو( بالای صفحه) وارد کرده و مقالات مرتبط با خواسته خود را ملاحظه نمایید. شاید یکی از آن ها بر طرف کننده نیاز شما باشد
نکته دوم: در صورت تمایل به اخذ مشاوره تلفنی از قوانین مشاوره، مندرج در بالای صفحه یا صفحه نخست، کسب اطلاع نمایید.
نکته سوم: چنانچه مایل هستید فعالیت خود را با صرف هزینه ای معقول در سایت "یاشار بوم راشین" تبلیغ نمایید، لطفا اینجا را کلیک کنید.