5comver0007

bukpascomچطور حتما برنده قرعه کشی این ماه ما شوید(کد 0326)

به روز رسانی: نظر به عدم استقبال بازدید کنندگان عزیز از قرعه کشی، احتمالا به دلیل عدم اعتماد به انجام قرعه کشی یا اهدای جوایز، برنامه قرعه کشی را لغو کردیم. پس لطفا، ادامه مطلب را مطالعه نکنید.
شما با برنده شدن در مراسم قرعه کشی ماهانه ما برنده یک دستگاه کم حجم ساز آسان بطری یا مینی کمپوست ساز طرح بوکاشی، هر کدام مایل به دریافت باشید، و یک هدیه فرهنگی(کتاب) می شوید.


قرعه کشی ما خیلی هم قرعه کشی نیست، زیرا تنها بین دارندگان بالاترین امتیاز مراسم قرعه کشی برگزار می شود.
در ضمن، این امکان وجود دارد که شما مرتبا امتیاز و شانس برنده شدن خود و رقبا را در اینجا رصد کرده و احتمال برنده شدن خود را با بازدید بیشتر از سایت و صرف زمان بیشتر در آن افزایش دهید.
شما در ازای هر بازدید یک امتیاز و در ازای هر 5 دقیقه حضور یک امتیاز می گیرید؛ یعنی اگر مثلا دو روز در ماه از سایت بازدید کرده و روز اول نیم ساعت و روز دوم یک ربع در سایت وقت تلف کرده باشید( شوخی بود! انصافا سایت مطالب متنوع و خواندنی بسیار دارد) امتیاز شما 11 خواهد بود؛ به شرطی که قبل از هر بازدید ما را از طریق واتس آپ مطلع نموده باشید.
اطلاع رسانی هم اینطور است که قبل از ورود، زمان ورود و مدت زمان حضور را اعلام خواهید نمود.( مثلا می گویید در روز ... از ساعت ... تا .... در سایت حضور خواهید داشت)
ما پس از "راستی آزمایی" امتیاز شما را محاسبه کرده و آن را در همینجا در اختیار شما و رقبا قرار خواهیم داد.
همچنان که بیان گردید قرعه کشی تنها بین دارندگان بیشترین امتیاز صورت خواهد گرفت.
توضیح ضروری: شاید فکر کنید که این فیلم ماست و جایزه به کسی نمی دهیم. شاید راست بگویید! واقعا چرا باید جایزه رایگان بدهیم؟ واقعیت این است که جایزه ما رایگان رایگان هم نیست، زیرا جدا از اینکه گیرنده جایزه برای ما تبلیغ کرده و خیلی ها را به بازدید سایت می کشاند، که به شدت به آن احتیاج داریم، اهدای جایزه را کاملا در راستای افزایش بازدید قرار داده ایم تا با برنده جایزه وارد یک معامله دوسر برد شده باشیم. پس، واقعا جایزه می دهیم. مطمئن باشید. امتحانش ضرر ندارد. چه بسا سود هم داشته باشد.
موفق باشید!

امتیازات افراد مختلف جهت شرکت در مراسم قرعه کشی آبان "بوکاشی" و "کاب"؛ قرعه کشی فقط بین دارندگان بیشترین امتیاز برگزار می شود.

 jad

برنده قرعه کشی آبان ماه 1400 ما ؟ می باشد(شاید شما باشید!).

صفحه نخست