walden-pond

comtobe(کد 0178)حامی ما باشید

راهنمایی ضروری: اغلب قریب به اتفاق مطالب این سایت ترجمه خود ما هستند. با توجه به اینکه برخی از این مطالب برای خواننده ایرانی ابهام و سرگشتگی ایجاد می کند، گاه مجبور به ارائه توضیحات اضافی هستیم. از آنجا که برای همه خوانندگان واجب و ضروری است که مطالب ترجمه را از توضیحات اضافی تشخیص دهند، تمام توضیحات اضافی را بصورت نوشته های کج دارای خط زیرین آورده ایم.

اسم حامی هم تن و بدن انسان را می لرزاند!، زیرا گمان می کند، قطعا، پای پرداخت پول در میان است!
درست است که ما هم از پول بدمان نمی آید و آن هایی که دوست دارند از لحاظ ریالی به ما کمک کنند تا اطلاعات و خدمات مفید بیشتری در اختیار نیازمندان و متقاضیان قرار دهیم می توانند واریزی خود را به شماره کارت مندرج در اینجا انجام دهند، اما باید دانست که ما از دریافت دیگر خدمات هم به اندازه گرفتن پول خوشحال می شویم.
اگر شما از آن هایی هستید که می توانید لینک ما، www.yarabumco.ir، را در شبکه های اجتماعی مجازی از قبیل تلگرام و واتس آپ به اشتراک گذاشته و یا آن را به دوستان و آشنایان خود ای میل نمایید در زمره حامیان ما خواهید بود.
اگر شما از آن هایی هستید که می توانید برای ما مقالات مرتبط با بهداشت محیط و محیط زیست را به رایگان ترجمه نمایید( مقالات را می توانید خودتان پیدا کنید و می توانید از ما بخواهید تا آن ها را برایتان ارسال نماییم) از حامیان ما خواهید بود.( در صورت تمایل، مقالات ترجمه شده به نام خود شما منتشر خواهد گردید)
اگر شما از آن هایی هستید که می توانید مقالات خوب مرتبط با بهداشت محیط و محیط زیست( تعداد کلمات مقاله از 500 کمتر و از 2000 بیشتر نباشد) را در اختیار ما قرار دهید، تا زحمت ترجمه آن ها را خودمان متقبل شویم، از حامیان ما خواهید بود.
اگر شما از آن هایی هستید که می توانید خبرهای تازه زیست محیطی را در اختیار ما قرار دهید تا آن ها را در قسمت های روزشمار، هفته شمار یا مهم به نمایش بگذاریم از حامیان ما خواهید بود.
حتی اگر شما از آن هایی هستید که می توانید خبرهای مهم زیست محیطی، از قبیل تاریخ های برگزاری کنکورهای بهداشت محیط و محیط زیست مقاطع مختلف، را در موعد مقرر، نه خیلی زود و نه خیلی دیر، در اختیار ما قرار دهید تا در قسمت های روزشمار، هفته شمار یا مهم قرار دهیم می توانید از حامیان ما باشید.
اگر شما از کسانی هستید که می توانید اشتباهات ما در اطلاع رسانی های زیست محیطی و یا مسائل مرتبط با مقوله بهداشت محیط را گوشزد و اصلاح نمایید، قطعا از حامیان ما خواهید بود.( مثلا متوجه شوید که بنا به اطلاعات جدید تاریخ انقضای یک خبر یا اطلاع گذشته و به جاست مورد تجدید نظر قرار گیرد)
اگر در مورد معادل فارسی یک واژه انگلیسی، بیشتر از ما اطلاع دارید و یا ترجمه مناسب تری برای یک جمله یا متن دارید، می توانید دست به کار اصلاح گردیده و حامی ما گردید.
اگر شما از کسانی هستید که یک ایده نیکو ارائه داده و یا یک پیشنهاد یا انتقاد خوب مطرح می کنید و موجب می شوید کیفیت یا کمیت کار ما و یا هر دو بهتر شود، قطعا، از حامیان ما خواهید بود.
اگر تولید کننده و یا سازنده هستید و می توانید ما را قادر سازید تا تولیدات خود را با قیمت تمام شده کمتر ساخته و هزینه های کمتری روی دست مشتری بگذاریم، ضمن اینکه می توانید کار دست خود و ما بدهید، از حامیان ما خواهید بود.
اگر از کسانی هستید که می توانید سورپرایز ما، موضوع کاب، را به اطلاع آن هایی که می توانند از این دستگاه خوب استفاده کنند برسانید، از حامیان ما خواهید بود.
اگر شما از آن هایی هستید که می توانید سوژه خوب زیست محیطی یا بهداشت محیطی به ما پیشنهاد دهید، تا روی آن کار کنیم، حتما از حامیان ما خواهید بود.

اگر از آن هایی هستید که می توانید با پیشنهادات خوب خود در استفاده از رنگ، عکس، شکل، نمودار، فونت و ... بازدید سایت ما را بالا ببرید، قطعا از حامیان ما خواهید بود.


اگر پای هیچکدام این ها در میان نیست و فقط از علاقمندان مطالب، خدمات و تولیدات ما هستید هم می توانید با ابراز مراتب علاقمندی در شمار حامیان ما در بیایید.
حامی ما بودن اصلا کار سختی نیست، به شرطی که دوست داشته باشید این کار را بکنید.
در صورتی که حامی ما گشتید می توانید با بیان مورد حمایت، نام و نام خانوادگی خود و هر اطلاع دیگر مورد تمایل را در اختیار ما بگذارید تا درج گردیده و در دسترس عموم مردم، به شرح زیر، قرار گیرد.

علاوه بر همه این ها، این نیز ممکن است که با ارسال کلمات کلیدی که توسط آن ها سایت ما را دیدنی یافته اید به شماره 09122039437 در زمره حامیان ما در بیایید

#حامی

صفحه نخست